Upravit stránku

Úterní generálka: derby s Tury!

Poslední zápas "nanečisto", tedy v rámci přípravy na novou sezonu 2015/2016, mají před sebou pardubičtí basketbalisté.

V úterním podvečeru prověří jejich připravenost svitavští Tuři.

Beksa vs. Bohemilk Tuři Svitavy.

Generálka na start základní části Kooperativa NBL se bude hrát v hale Dukla v úterý 6. 10. od 16:30. Jednotné vstupné činí 40 Kč, s permanentkou na novou sezonu 2015/2016, kterou můžete zakoupit u pokladny před utkáním či o přestávce mezi 1. a 2. poločasem, půjdete zadarmo.

Informace o prodeji permanentních vstupenek naleznete zde.

Předchozí přípravný duel Bekse vyšel náramně. Po velmi kvalitním výkonu přivezla cennou výhru z palubovky polského vicemistra Zhořelce, kde v průběhu třetí čtvrtiny vedla již bezmála třicetibodovým rozdílem, aby nakonec triumfovala kontrolovaně 105:90. Více o tomto utkání zde.